Eesti Русский English
eShop

Sisene klambrite e-Poodi

KKK

Kas Mikalori voolikuklambrid vastavad ISO standardile ISO/TS 16949?

Ettevõte Mikalor Hose Clamps toodab kõiki voolikuklambreid vastavalt autotööstuse kvaliteedijuhtimise standardile ISO TS 16949. Kuna ettevõttel Mikalor Hose Clamps on nimetatud sertifikaat, tagab see, et meie pakutavaid klambreid toodetakse vastavalt juhtimis- ja tootmisprotsessidele, mida nõutakse ülemaailmselt autotööstuses tegutsevailt ettevõtteilt. Kuna autotööstuse nõuded on ranged, tähendab see, et sertifikaadist on kasu kõigil majandussektoritel, millele Mikalor voolikuklambreid tarnib. Peale TS 16949 on meil ka ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaat.

Miks osta Mikalori, kui on läbiproovitud Norma?

Sellepärast, et saate sama kvaliteedi madalama hinna eest ja parematel tarnetingimustel.

Kuivõrd on Mikalori hinnad Norma omadest paremad?

Hinnavahe moodustab ligi 15%, mis on tänapäevastes ärimaailma tingimustes üsna arvestatav!

Milliseid tarnetingimusi pakub Mikalor suurtele hulgiostjatele?

Mikalor hindab kõrgelt oma kliente ja on valmis pakkuma suurepäraseid töötingimusi, täpsemalt – võimaldama suurtele hulgiostjatele ja edasimüüjatele 30 kuni 60 päevast maksetähtaega äri kujunemise etapil.

Miks osta kalleid klambreid Euroopa tootjatelt, kui on odavad Hiina klambrid?

Juhul, kui tegemist on aiavoolikute jms pingutamisega, siis ei ole kalli klambri soetamine loomulikult otstarbekas. Ükskõik millise tööstusliku rakenduse ja autotööstuse tarbeks ei kannata odavad hiina klambrid mingisugust kriitikat ning ei vasta kõrgkvaliteetsetele klambritele esitatavatele nõuetele.Back